O nas

Rafał Kasprzyszyn

O nas DSCF2661_jpg1_Easy-Resize.com
  • Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu oraz finansach. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, rachunkowości zarządczej, controllingu i rachunku kosztów.
  • Związany od 2013 roku z Grupą BRK/TIAS zaczynał jako młodszy księgowy, po 4 lata został wspólnikiem. Zarządzał ponad 80 osobowym zespołem. Obsługiwał bezpośrednio największych klientów kancelarii posiadających co najmniej 100mln zł obrotu rocznie z branży produkcyjnej, budowlanej i handlowej. W tym czasie pełnił również funkcje zarządcze w innych firmach min. pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej z ramienia finansów w spółce Supersnow S.A. Jako wspólnik oprócz pełnienia funkcji CFO i Głównego Księgowego dla swoich klientów zajmował się również skalowaniem biznesu kancelarii poprzez min. pozyskiwanie finansowania, otwieranie nowych oddziałów Polsce i na świecie, wdrażanie nowych usług. Po 5 latach od objęcia udziałów grupa osiągnęła 5 krotny wzrost obrotów przy 7 krotnym wzroście EBITDA. W 2021 roku sprzedał swój pakiet udziałów.

  • Od 2021 roku właściciel i Prezes Zarządu Brixani sp. z o.o zajmującej się handlem B2B oraz B2C klocków LEGO gdzie głównie zajmuje się pozyskiwaniem finansowania, analizą rentowności projektów, poszukiwaniem partnerów oraz nowych rynków zbytu. Aktualnie spółka może pochwalić się umowami na dostawę oferowanych przez spółkę produktów do największych hurtowni w Polsce m. in. Rekman sp. z o.o.
  • Od 2021 roku również CFO w grupie metalWorld, gdzie zajmuje się kształtowaniem i realizacją strategii finansowej firmy wspierającej strategię rozwoju, nadzorem nad przygotowaniem oraz realizacją rocznego budżetu finansowego poprzez optymalizację procesów budżetowania i kontroli. Poza tym sprawuje nadzór nad płynnością finansową, przygotowaniem sprawozdań oraz raportów finansowych, sporządzaniem jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki i Grupy. Jednak główny nacisk kładzie na optymalizację struktury kosztów, kompleksową analizę i realizację projektów inwestycyjnych.
  • Od 2022 współpracuje na zasadzie Interim Project Manager z Volante sp. z o.o. oraz SPS Law&Tax sp. z o.o., wspólnie realizując z sukcesami kilka projektów dotyczących m. in. przekształceń, restrukturyzacji oraz wdrożenia budżetowania i controllingu, co doprowadziło do prawnego uregulowania tej współpracy, czyli powstania spółki Revontulet sp. z o.o.

Zespół Revontulet tworzą dodatkowo doświadczone i nastawione entuzjastycznie do projektu Główna Księgowa i kadrowa.

W przeciwieństwie do swojej konkurencji w postaci biur rachunkowych, podchodzimy do każdego swojego klienta indywidualnie i poświęcamy Mu tyle czasu, ile będzie potrzebował, aby poczuć się odpowiednio przez nas zaopiekowanym i obsłużonym.

Kładziemy nacisk na małą ilość klientów, dzięki czemu możemy każdemu z Nich we właściwy sposób pomóc w rozwijaniu się i optymalizowaniu wewnętrznych procesów. Stąd powstał pomysł współpracy z partnerami z branż powiązanych, aby móc zapewnić swoim klientom kompleksowość usług finansowych, prawnych i podatkowych.