Nasi Partnerzy

SPS Tax & Law

Kancelaria SPS Tax & Law powstała z połączenia doświadczenia zawodowego i unikalnych umiejętności poszczególnych wspólników, w tym biegłej znajomości języka koreańskiego. Spółka specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z kapitałem koreańskim, pomagając im zaistnieć i funkcjonować na europejskim rynku. Jako gwarancję wysokiej jakości usług, wskazują na doświadczenie zdobyte przez wspólników w pracy dla renomowanych kancelarii prawnych i firm doradztwa podatkowego. Posiadają również doświadczenie biznesowe zdobyte przez prowadzenie własnych firm w Korei Południowej i Polsce, dzięki czemu lepiej rozumieją potrzeby przedsiębiorców i potrafią dostarczać optymalne rozwiązania przekładające się na zyski klientów. Zespół, złożony z radców prawnych i doradców podatkowych, patrzy na rozwiązania prawne przez pryzmat biznesowych rezultatów, które mogą wyniknąć dla klienta.  Spółka zrealizowała do tej pory ponad 2 500 legalizacji pobytów i pracy, a rok do roku uczestniczy w rejestracji około 85 spółek z kapitałem zagranicznym.

Marka Volante powstała w 2007 roku. Jest to zespół ekspertów z szeroką wiedzą w dziedzinach zarządzania i finansów, zwłaszcza na rynku kapitałowym. Partnerzy firmy mają bogate doświadczenie w pracy dla międzynarodowych grup finansowych i konsultingowych, funduszy inwestycyjnych oraz venture capital, zarówno w zakresie inwestycji, jak i pozyskiwania finansowania. Ponadto, mają również doświadczenie w rozwoju spółek i przedsięwzięć, w których byli udziałowcami, członkami zarządu lub rad nadzorczych. Volante posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Ważnym elementem pracy zespołu jest połączenie doświadczenia praktycznego z wiedzą naukową, o czym świadczą liczne tytuły naukowe oraz zawodowe członków zespołu.

Od początku działalności spółka przeprowadziła ponad 300 projektów dla firm z różnych branż. Ich usługi są wykorzystywane przez duże spółki giełdowe, a także przez wiodące firmy doradcze i kancelarie prawne, dla których działają jako podwykonawca. Jednocześnie realizują projekty dla wielu małych i średnich firm, oferując konkurencyjną cenę i zachowując najwyższe standardy jakości. Volante może pochwalić się współpraca z takimi gigantami jak P4, CCC, Mennica Polska, PKP Intercity, Apart, Polski Fundusz Rozwoju, Grupa Azoty.

Volante